Організація бізнесу: помилки новачків

Помилки - невід'ємна частина будь-якої діяльності людини. Усім відомий вислів: не помиляється тільки той, хто нічого не робить. У сьогоднішній публікації в блозі компанії "ЕлектраКвікс" поговоримо про поширені помилки, яких припускаються підприємці-початківці.

Багато вкладати
Наприклад, помилка перша: ви зі старту вкладаєте багато грошей у розвиток. Цього категорично не варто робити. Цілком імовірно, ваш перший бізнес не стане успішним. У кращому разі ви вийдете в нуль або невелику окупність, але, найімовірніше, буде мінус. Безумовно, ви отримаєте досвід. Однак втратите гроші. Тому на самому початку вкладати великий обсяг фінансів не рекомендується. Виходьте з того, що перший бізнес слід створювати з нуля. Краще інвестуйте ваш час, який потім зможете конвертувати в гроші.
Дружба дружбою, а гроші окремо
Організувати перший бізнес у партнерстві з кимось - це ще одна поширена помилка. Не рекомендується стартувати з другом, партнером, родичами тощо. Чому це погано? Тому що, найімовірніше, ви не прописали нічого: що робити з першими грошима, як їх ділити, хто за що відповідає, що робити, якщо хтось захоче вийти з бізнесу, тощо. Найбільша проблема в цьому варіанті відкриття бізнесу - перекладання відповідальності на іншу людину. Тобто, замість того, щоб самостійно ухвалювати рішення і працювати над розвитком бізнесу, ви з самого початку залишаєте собі можливість для відхідного маневру. У разі невдачі ви зможете сказати: "Це не мої помилки призвели до банкрутства".

Крім того, щойно виникнуть будь-які складнощі або надійдуть перші великі гроші, ви з великою ймовірністю посваритеся і потім просто-напросто розійдетеся. Тому перший бізнес краще створювати самому: всі гроші - ваші, відповідальність - теж виключно ваша.

Великі витрати

Якщо ви думаєте, що бізнес - це гарний офіс, співробітники, кавомашина і все інше в такому плані, то доведеться вас розчарувати. Це все буде, але потім. У разі успіху. А на старті можна обійтися комп'ютером із виходом в інтернет. Важливо розуміти, що офіс, співробітники, обладнання, закупівля витратних матеріалів - це суттєві щомісячні витрати. Тому на самому початку вашого шляху в бізнесі основним завданням буде мінімізація витрат. Чим менше витрат, тим краще.

Перегони оборотів

Не женіться за тим, щоб вкладати якомога більше грошей в оборот бізнесу. Вкладайте стільки, скільки необхідно для його стабільного функціонування і розвитку. Адже яка основна мета початку вашої самостійної діяльності замість роботи на когось? Не можемо точно говорити за всіх, але припустимо, що ви організували свій бізнес для того, щоб заробляти більше грошей, ніж на найманій роботі. Основна мета цієї витівки - мати вільні гроші, які можна витратити на себе і свою сім'ю. Тому не міряйтеся оборотами, а отримуйте задоволення від життя.
Наші статті
Заповнюйте
коротку форму
Ми повернемося до вас вже за кілька хвилин.
Надаючи свої персональні дані, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Україна, 61020 Харківська область, м. Харків, Новобаварський район, вул. Китаєнко, буд. 3-Б